درباره دیجی صنعت

وبسایت دیجی صنعت با همکاری جمعی ازصنعت گران و کارشناسان ارشد مکانیک دانشگاه تبریز، بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل صنعتی را تهیه کرده است.که کمک می کند، راحت تر، اطلاعات صاحبان مشاغل صنعتی و محصولات و خدماتی را که ارائه می دهند را در هر نقطه از کشور بیابید.
مدیریت سایت را نیز جمعی از کارشناسان ارشد مکانیک دانشگاه تبریز برعهده دارند. ما چه کاری انجام می دهیم؟ در دنیای رقابت امروزی در تجارت و کسب و کار، معرفی شما دیده شدن محصولات و خدمات تان، گامی موثر در پیشرفت و توسعه کسب و کار و تجارت شما می باشد. لذا ما با تکیه بر تجارب چندین ساله در دنیای اینترنت این مسیر را برای شما هموار نموده ایم و با دراختیار قرار دادن صفحه ای به شما، قادر خواهید تمامی اطلاعات تماس، محصولات و خدماتی که ارائه می دهید را در این صفحه درج نموده و ما به روش های مختلف تبلیغاتی آن را به هزاران نفر نمایش می دهیم تا سبب شود که کسب و کار شما توسعه و مشتریان خود را بیشتر نمائید.
بنابراین با ثبت شغل خود درسایت دیجی صنعت از مزایای زیر بهره مند شوید:
 افزایش مشتری و توسعه کسب و کار شما
 آشنا شدن افراد زیادی با محصولات و خدمات شما
 افزایش شانس دیده شدن در اینترنت

شرکت های صنعتی


این بخش برای مجموعه هایی، با حجم سرمایه بالا، که اقدام به تولید قطعات صنعتی، دستگاه های صنعتی، ابزارهای صنعتی و...می نمایند و یا دارای شماره ثبت از اداره ثبت شرکت های صنعتی می باشند و در زمینه های صنعتی فعالیت می نمایند، در نظرگرفته شده است. تا کارفرمایان با مراجعه به این بخش و جستوجوی فیلد کاری مورد نظر خود، شرکت مرتبط را پیدا کرده و با اطلاعات تماسی که در پروفایل خود می گذارید، امکان ارتباط با شما برای کارفرما فراهم میاید.


فروشگاه های صنعتی


این بخش برای واحد هایی که اقدام به وارادات و فروش مواد اولیه، قطعات صنعتی، دستگاه های صنعتی، اتوماسیون صنعتی، ابزارهای ماشینکاری، ابزارهای صنعتی، تجهیزات هیدرولیک و پنوماتیک و....می نمایند، در نظرگرفته شده است. تا کارفرمایان با مراجعه به این بخش وجست وجوی فیلد کاری مورد نظرخود، وارد کننده و فروشنده مرتبط را پیدا کرده و با اطلاعات تماسی که در پروفایل خود می گذارید، امکان ارتباط با شما برای کارفرما فراهم میاید. .


کارگاه های صنعتی


واحدهایی با حجم سرمایه متوسط که اقدام به انجام کارهای خدماتی در زمینه های تولید قطعات صنعتی، تراش CNC، فرز CNC، فورج، ریخته گری، عملیات حرارتی، بورینگ، سنگ زنی، جوشکاری، چرخدنده زنی، تزریق پلاستیک، برش لیزر، واترجت، پلاسما، وایرکات، اسپارک، گیوتین، پرس، آبکاری و پولیشکاری و... با ثبت نام در این بخش، و با مراجعه کارفرمایان به این بخش و جست وجوی فیلد کاری مورد نظرخود، فرد مرتبط را پیدا کرده و با اطلاعات تماسی که در پروفایل خود می گذارید، امکان ارتباط با شما برای کارفرما فراهم میاید.


اشخاص صنعتی


مدیران صنعتی، مهندسین و افراد با تجربه صنعتی شاغل و بازنشسته، کارخانه ها و شرکت های صنعتی که تمایل به برقراری ارتباط با شرکت های دیگر جهت تبادل تجربیات خود دارند، اساتید دانشگاه جهت برقراری ارتباط با صنعت، افراد جویای کار برای استخدام در شرکت های صنعتی با ثبت نام در این بخش، و با مراجعه کارفرمایان به این بخش و جست وجوی فیلد کاری مورد نظرخود، فرد مرتبط را پیدا کرده و با اطلاعات تماسی که در پروفایل خود می گذارید، امکان ارتباط با شما فراهم میاید. .